Yhteystiedot

Päiväkodit

Halikolo

044 0543 020
halikolo@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Maria Vuorinen
puh. 045 78752451
maria.vuorinen@sateenkaarikoto.fi

Ketunpesä

040 8475 106
ketunpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Anna Alanen
puh. 045 78757042
anna.alanen@sateenkaarikoto.fi

Lyckobo

0400 556 523
lyckobo@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Pia Pikkarainen
puh. 045 78730702
pia.pikkarainen@sateenkaarikoto.fi

Peikonpesä

040 664 0866
peikonpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Teija Eisanen
puh. 045 787 57073
teija.eisanen@sateenkaarikoto.fi

Pääskynpesä

1. krs 045 787 68515
2. krs 044 981 8662
3. krs 045 787 68514
paaskynpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Kati Palonen
puh. 045 787 68519
kati.palonen@sateenkaarikoto.fi

Tiitiäinen

040 867 9322
tiitiainen@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Sane Mattila
puh. 045 787 57018
sane.mattila@sateenkaarikoto.fi

Villasukka

040 502 3613
villasukka@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Vappu Hukkila
puh. 045 787 57103
Vappu.hukkila@sateenkaarikoto.fi

 

Lapsiperheiden kotipalvelu

Vastaava ohjaaja, Sari Varin
puh. 045 78752453
sari.varin@sateenkaarikoto.fi

Turku, Kuntouttava työtoiminta

Kuntouttavan työn ohjaaja
Jaana-Maria Ullner
puh. 040 543 5347
jaana-maria.ullner@sateenkaarikoto.fi

Kaarina, Kuntouttava työtoiminta

Kuntouttavan työn ohjaaja
Noora Koskikukka
puh. 040 1446494
noora.koskikukka@sateenkaarikoto.fi

 

Opetuskodit

Turku
puh. 040 543 5347
halinen@sateenkaarikoto.fi

Kaarina
puh. 040 144 6494
hovirinta@sateenkaarikoto.fi

Hallinto

Toiminnanjohtaja
Henna Junttila
puh. 040 7475 106
henna.junttila@sateenkaarikoto.fi

Kehittämispäällikkö
Minna Maanpää
puh. 045 7876 9443
minna.maanpaa@sateenkaarikoto.fi

Hankkeet

Siivet-hanke (ESR)

Työvalmentaja
Teija Leppämäki
045  7876 9416
teija.leppamaki@sateenkaarikoto.fi
Martinkatu 8, 2. kerros
21200 Raisio

Työvalmentaja
Albulena Fazliu
044 231 3939
albulena.fazliu@sateenkaarikoto.fi
Pehtorinkatu 2 F 26
20780 Kaarina

Yhdessä oppien -hanke (STEA)

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Kira Laaksonen
044 231 7296
kira.laaksonen@sateenkaarikoto.fi
Opetuskoti Hovirinta
Pehtorinkatu 2 F 26, 20780 Kaarina

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Tiina Kylämäki
045 7833 1822
tiina.kylamaki@sateenkaarikoto.fi
Opetuskoti Hovirinta
Pehtorinkatu 2 F 26, 20780 Kaarina

Yhdistyksen hallitus

Kokoonpano vuonna 2021:

Kimmo Hollmén, pj
Henri Liimula, vpj
Henna Junttila
Otto Elomäki
Laura Hillgren
Johanna Räisänen
Martina Uotinen
Voitte olla yhteydessä hallitukseen sähköpostilla ry@sateenkaarikoto.fi tai suoraan puheenjohtajaan kimmo.hollmen@sateenkaarikoto.fi

Osakeyhtiön hallitus

Puheenjohtaja Henna Junttila
henna.junttila@sateenkaarikoto.fi